Сайт Нінічук Оксани Святославівни
Порадник для вчителів
Аби час у бомбосховищі минав весело та з користю, ми розробили спеціальний порадник для вчителів з активностями для учнів та учениць.
Хочете завантажити? Переходьте за посиланням! https://bit.ly/3Uu2zuA
Збірка містить ряд активностей, які ви можете робити разом зі своїми учнями, щоб допомогти їм емоційно та фізично впоратися з перебуванням у бомбосховищі під час повітряної тривоги. Тут і перший стендап, і створення музики, і навіть «наскельні» малюнки.
При цьому весело буде діткам усіх вікових груп — від 6 до 18 років.
Корисні контакти для отримання допомоги під час війни
Через війну в Україні мільйони людей були вимушені покинути свої домівки та шукати прихистку в інших регіонах своєї країни та за кордоном. Вони залишилися без найнеобхіднішого – їжі, одягу, житла; потребують медичної та психологічної допомоги. Але вони не лишилися сам на сам зі своєю бідою.
Ми зібрали контакти державних та громадських організацій, які нададуть підтримку та необхідну інформацію усім, кому вона потрібна.
Вакцинація під час війни
В умовах війни дуже важливо вчасно вакцинувати дітей та дорослих від інфекційних хвороб згідно з Календарем профілактичних щеплень, а також надолужити пропущені щеплення, щойно це стає можливим.
Внутрішньо переміщені українці можуть щепитись самі або ж щепити дітей у державних медзакладах населених пунктів, у яких вони перебувають. Підписувати декларацію з місцевим лікарем для цього не потрібно.
На даний час у всіх регіонах України, які не перебувають під тимчасовою окупацією рф, всі необхідні вакцини є у наявності.
Алгоритм дій, якщо у вашому медзакладі немає вакцини.
-
Зверніться до головного лікаря медзакладу.
-
Якщо головний лікар не може надати необхідну інформацію, зверніться у департамент/управління охорони здоров’я у вашій області➡ https://moz.gov.ua/regionalni-upravlinnja
-
Якщо не вдалося владнати ситуацію, зверніться до контакт-центру #МОЗ 0 800 60 20 19.
Навчайте дітей правил мінної безпеки : ручні гранати
Ручні гранати бувають дуже різні. Деякі з них ви точно бачили на картинках чи у фільмах. На жаль, тепер на них можна натрапити і на території України.
Гранати можуть бути приклеєні до стовбурів дерев, приховані серед трави, кущів в парках, лісах, на майданчиках чи навіть у побутових предметах у будинках, особливо у тих містах, де велись активні бойові дії.
Категорично не можна наближатись до них, торкатись до них, чи зачіпати натягнуті нитки.
Більше про ручні гранати розкаже пес Патрон та піротехнік Василь у новому відео. Дивіться та поширюйте! https://youtu.be/sY-Q_V_a2RQ